Святковий посткроссинг

winteractionthp
листівка від го третя позиція

Згадайте, як давно Ви відсилали лист, або листівку? А як давно ви отримували листівку, підписану від руки? Напевно, давненько. Користуючись усіма перевагами новітніх технологій, ми просто забули про радість, яку можна отримати від звичайного «оффлайн» листування.

Відчуження українців один від одного у період найбільшого загострення в країні помітний, тому нам потрібно об’єднуватися. Найкращий перший крок для цього – привітання із різдвяними святами незнайомих Вам українців. Як це зробити? Дуже просто!

Із акцією «Святковий посткроссинг», який організовує громадська організація «Третя Позиція», Ви матимете змогу отримати сюрприз від незнайомої людини, або зробити також приємне комусь із будь-якого куточку нашої країни.

Все, що Вам потрібно, це перейти за посиланням ТУТ та записати Вашу адресу, або адресу Ваших рідних, котрі теж заслуговують на приємний сюрприз від інших українців. Ви можете також переглянути адреси наших учасників на цьому ж сайті та, не чекаючи поки хтось інший відправить їм листівку, привітати їх із різдвяними святами. Все надзвичайно просто!

Усі дані будуть використовуватися виключно для надсилання подарунків та будуть видалені після акції. У свою чергу волонтери громадської організації відправлять 50 оригінальних листівок-поздоровлень.

Один коментар для “Святковий посткроссинг”

Залишити відповідь