Онлайн-аукціон в смт. Великий Березний завершено

ДНЗ Великий Березний

Час новорічних подарунків вже давно минув, але наша організація підготувала ще один подарунок для дітей з ДНЗ «Веснянка» та ДНЗ «Берізка», що у Великому Березному.

Нами було проведено онлайн-аукціон дитячих малюнків та збір грошей на місцевому ринку. Завдяки чому, нам вдалось зібрати трохи більше 1000 грн. Хочемо висловити подяку меру смт. Великий Березний Кирлику Богдану Юрійовичу, який купив 15 з 20 малюнків на онлайн-аукціоні та Поправці Валерію Павловичу, який викупив лот за максимальною ціною. Без цих благодійних внесків, а це майже 75%, нам би не вдалось купити потрібні іграшки. Також хочемо висловити подяку нашому волонтеру з Великого Березного Ріпич Беаті за цю чудову ініціативу.

куплені іграшки (третя позиція) Великий Березний

На превеликий жаль, дуже мало людей долучилось до акції. Хоч  переглядів онлайн-аукціону було більше 500, ставку зробили тільки 5 людей.  Сподіваємось, що приклад успішної реалізації благодійних коштів розтопить лід байдужості та недовіри в жителів Великого Березного. В подальшому плануємо проводити ще акції подібного типу.

ДНЗ Великий Березний

З дітьми в ДНЗ (третя позиція) Великий Березний

Залишити відповідь