Чисте місто Острог

Саєнко Юрій

Сьогодні ГО «Третя Позиція» долучилася до Всеукраїнської акції “Let’s do it, Ukraine”. Акція прибирання проходила у місті Острог та охопила дві найбільших локації міста: вул. Богуна (координатор Войтович Влад) та «Історичний вал» (координатор Саєнко Юрій). Тридцять волонтерів, яким не байдужа екологічна ситуація міста, приєдналися до прибирання. На жаль, місцеві жителі проігнорували прибирання і переклали все на плечі студентів. Загалом, вдалося зібрати 27 мішків сміття, висадити квіти та зробити дві клумби.

DSC_0358

«Ця акція є частиною загальносвітового руху “Let’s do it, World”. Проблема сміття, як і в інших містах, гостро постає в Острозі, тому наша організація та студенти ОА долучилися до цього заходу. Я вважаю, що такі акції потрібно проводити частіше, залучати ще більше людей. Проте лише завдяки волонтерам та суботникам місто не буде повністю чистим. Комунальні служби повинні працювати ефективніше, адже в Острозі є ще дуже багато засмічених місць, які потребують прибирання із використанням техніки» – розповів керівник ГО «Третя Позиція» та координатор акції в Острозі Роберт Коваль.

DSC_0354
Після прибирання усі волонтери мали піднесений настрій, адже покращувати умови, в яких ти живеш та працювати на благо своєї країни – цінна річ. ГО «Третя Позиція» закликає брати участь у подібних заходах, а що найважливіше – не смітити. Чисте місто починається із кожного!

"Куди я потрапив?"

DSC_0400
Закрили яму, в яку скидали сміття. Тепер в ній чисто.
DSC_0388
Висадили квіти
Частина зібраного сміття
Частина зібраного сміття

Прес-центр ГО “Третя Позиція”

Копіювання дозволене за умови активного посилання на статтю.

Залишити відповідь